Kursy dla dorosłych


Uważasz, że w Twoim wieku już za późno na naukę tańca? Jesteś w błędzie. Thomas Dance udowodni Ci, że Twój świat może wyglądać inaczej. U nas nie liczy się wiek. Nasza pasją jest taniec i to chcemy przekazać i Tobie – tak byś poczuł się lepiej, a na Twojej twarzy zagościł uśmiech.

Na naukę nigdy nie jest za późno. Pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów nauczysz siękroków i tanecznych figur, poprawisz samopoczucie, otrzymasz zastrzyk pozytywnej energii, a przede wszystkim aktywnie spędzisz czas. Udowodnij sobie, że też potrafisz! Zaakceptuj siebie poprzez taniec!

Kurs sylwestrowo-karnawałowy

Thomas Dance - Twoje taneczne przeznaczenie!

Thomas Dance proponuje m. in. specjalne kursy sylwestrowo-karnawałowe, dla tych którzy w tym roztańczonym okresie chcą brylować na parkiecie i nie mieć sobie równych. Zaskocz siebie i swoich najbliższych – zostań „królem” lub „królową parkietu”.

Kurs dla nowożeńców

Mamy również coś specjalnego dla przyszłych nowożeńców – w maju i czerwcu organizujemy specjalny dwumiesięczny kurs przedślubny, który pozwoli poczuć się pewniej w czasie wesela swojego lub bliskich osób.

Dla spóźnialskich proponujemy ekspresowy kurs przedślubny w okresie wakacji – chcesz szybciej nauczyć się kroków i poczuć się pewniej na parkiecie – przyjdź do Thomas Dance.

Lekcje indywidualne

Dla par, które wolą przygotowywać się samodzielnie – proponujemy lekcje indywidualne (zarówno dla par, jak i dla osób indywidualnych singli). Pod okiem instruktora stworzycie wyjątkowa choreografię, dobierzecie najlepsza muzykę, a na parkiecie oczarujecie wszystkich!

Kurs wakacyjny

Do tych, którzy w okresie wypoczynku chcą otworzyć się na nową, roztańczona przygodę i przeżyć coś fascynującego, adresujemy nasze kursy wakacyjne. Doskwiera Ci nuda Nudzisz się? Przyjdź do Thomas Dance. Nauczymy Cię podstawowych kroków, przypomnimy, to co zdążyłeś zapomnieć – odkryjemy Twoją długo skrywana pasję! W miesiącach się lipiec i sierpień przygotowujemy intensywne kursy przedślubne, dla tych którym wcześniej zabrakło czasu! Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Media