Kursy dla dzieci


Chcesz spełnić marzenia swojego dziecka i rozbudzić w nim pasje? Przyprowadź je do nas! Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiają, że potrafimy poprzez taniec sprowokować radość i uśmiech na twarzy – zarówno rodziców, jak i dzieci. Każde dziecko poczuje się u nas wyjątkowo i - bez wątpienia - pokocha taniec.

Taniec natomiast to nie tylko dowód „bardzo starej prawdy, że ciało ludzkie jest najpiękniejszym dziełem sztuki”, to także sport, wyzwanie i praca, czasem ciężka. Taniec to nauka odpowiedzialności, rozwija ambicję i umiejętność radzenia sobie z przeszkodami. Słowem, to szkoła życia w bardzo efektywnej formie.

Metodą małych kroków… - tak, by zawirował świat!

Zajęcia prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy, która pozwala dziecku rozwijać koordynacje ruchową, rozładować energię, cieszyć się aktywnością fizyczną, a przede wszystkim kreatywnie spędzać wolny czas po szkole czy w okresie wakacji!

Najbardziej zaangażowani młodzi tancerze mogą później rozwijać swoje zdolności w naszej sekcji sportowej pod okiem doświadczonych trenerów. Kto wie, może Twój dzieciak będzie kiedyś zdobywał laury na ogólnopolskich turniejach… Przyjdź do nas tanecznym krokiem ze swoim milusińskim już dzisiaj!

Media