Klub sportowy


Thomas Dance stwarza również możliwość profesjonalnego przygotowania do ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tanecznych w klubie sportowym. Jeśli traktujesz taniec bardzo poważnie i marzysz o zrobieniu kariery – pokierujemy Tobą tak, byś osiągnął sukces. Sekcja wyczynowa naszej szkoły tańca opiera się na wieloletnim doświadczeniu utytułowanych tancerzy.

O tym, jak pokierować Twoją taneczną karierą, wie najlepiej Dorota Thomas, która jest podwójną Mistrzynią Polski Południowej i wielokrotnie stawała na podium prestiżowych turniejów tanecznych . Posiada mistrzowską klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich. Jej wieloletnie doświadczenie jako tancerka i instruktor tańca sprawiło, że jest dzisiaj jedną z najbardziej rozpoznawalnych tancerek latino w Polsce.

Thomas Dance -Twoje taneczne przeznaczenie!

Obozy teneczne


Thomas Dance organizuje obozy dla osób, które chcą podnieść swoje umiejętności taneczne albo w niezwykłym miejscu i wyjątkowych okolicznościach pragną rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Współpracujemy z kilkoma ośrodkami rekreacyjnymi w klimatycznych zakątkach Polski, których atmosfera wręcz porywa do tańca.

Wyjazdy organizowane są w grupach co najmniej 10 osobowych - terminy dostosowujemy do możliwości zainteresowanych. Roztańczony obóz stwarza nie tylko możliwość aktywnego i przyjemnego wypoczynku, ale przede wszystkim integruje ludzi, dla których pasją jest taniec!

Program wyjazdu, to zajęcia ruchowo-taneczne pod okiem wykwalifikowanych instruktorów – ludzi z tanecznym polotem i pasją. Ty wybierasz, czego chcesz się nauczyć – my przygotowujemy program tylko dla Ciebie. Daj się porwać!

Zachęcamy do współpracy nie tylko osoby prywatne, ale również szkoły. W naszej ofercie posiadamy propozycję wyjazdów integracyjnych dla klas. Taneczne obozy treningowe są wspaniałym połączeniem aktywnego wypoczynku i dają możliwość poznawania się poprzez taniec. Thomas Dance potrafi wytańczyć atmosferę, którą pamięta się długo!

Serdecznie zapraszamy!

Media