Obozy taneczne


Thomas Dance organizuje obozy dla osób, które chcą podnieść swoje umiejętności taneczne albo w niezwykłym miejscu i wyjątkowych okolicznościach pragną rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Współpracujemy z kilkoma ośrodkami rekreacyjnymi w klimatycznych zakątkach Polski, których atmosfera wręcz porywa do tańca.

Thomas Dance – Twoja taneczna druga połowa!

Wyjazdy organizowane są w grupach co najmniej 10 osobowych - terminy dostosowujemy do możliwości zainteresowanych. Roztańczony obóz stwarza nie tylko możliwość aktywnego i przyjemnego wypoczynku, ale przede wszystkim integruje ludzi, dla których pasją jest taniec!

Program wyjazdu, to zajęcia ruchowo-taneczne pod okiem wykwalifikowanych instruktorów – ludzi z tanecznym polotem i pasją. Ty wybierasz, czego chcesz się nauczyć – my przygotowujemy program tylko dla Ciebie. Daj się porwać!

Zachęcamy do współpracy nie tylko osoby prywatne, ale również szkoły. W naszej ofercie posiadamy propozycję wyjazdów integracyjnych dla klas. Taneczne obozy treningowe są wspaniałym połączeniem aktywnego wypoczynku i dają możliwość poznawania się poprzez taniec. Thomas Dance potrafi wytańczyć atmosferę, którą pamięta się długo!

Serdecznie zapraszamy
Thomas Dance

Media